Заробляти, не обкрадаючи землю

Заробляти, не обкрадаючи землю 14 березня 2018 р., Ukrainian FARMER

Технологія застосування покривних культур відома багато десятиліть, але в Україні вона й досі є прерогативою господарств, що спеціалізуються на виробництві органічної продукції. Сидерати вимагають додаткових зусиль і витрат, а ефект побачити важко. Звичайно, що більшість фермерів намагаються спростити собі життя й до всілякого ускладнення технологій ставляться з прохолодою.

З іншого боку, всі хочуть отримувати якомога кращі врожаї за мінімальних інвестицій. З року в рік земля дає великі врожаї, і з року в рік фермери вважають, що певною мірою це подарунок природи або вищих сил. Хоча всі чудово розуміють, що поступово вибирають із ґрунту гумус і поживні речовини. Й через якийсь час (у когось цей момент уже настає) земля перетвориться на пустелю, де навіть бур’ян не ростиме. Такі перспективи підштовхують агрономів і директорів господарств змінити підхід до землекористування.

Останні статті

2 лип

Дні поля «Суффле Агро Україна»: залучаючи аграріїв до інновацій

Цьогорічний сезон випробовує аграріїв по повній. Рясні дощі у поєднанні з високою температурою створюють такі умови, коли без правильного підбору сортів та якісного захисту не обійтись. Допомогти аграріям зорієнтуватися у сучасному ринку насіннєвого матеріалу та ЗЗР, проконсультувати стосовно конкретної ситуації на полі та познайомити з новинками — це було метою Днів поля «Суффле Агро Україна», які відбулися у червні 2019 року.

15 бер

Максимальне зближення: репортаж із семінарів Суффле Агро Україна

Soufflet — компанія з давніми традиціями. Заснована майже 100 років тому, сьогодні вона представлена у 20 країнах світу. В Україні ж дочірнє підприємство — «Суффле Агро» працює вже понад 11 років. Окрім дистриб’юторської діяльності, зернотрейдингу, український підрозділ має також потужності для переробки. Загалом, компанія націлена на розбудову та поглиблення співпраці з сільгоспвиробниками в усіх регіонах, вивчення їх проблем та актуальних викликів з метою надання максимально ефективного супроводу та підтримки.

Новини

18 січ

Новий КАТАЛОГ 2022!

До вашої уваги - Каталог 2022, у якому ви знайдете максимум інформації про наші продукти і рішення.

Звертаємо вашу увагу на те, що кожен розворот ...

Дізнатися більше
23 лис

Насіння ярого ячменю вже у продажу!

Ви вже вирішили, яке насіння ячменю варто купити для сезону 2022?

Пропонуємо міжнародні сорти, які визнані виробниками солоду і пивоварами та мают...

Дізнатися більше
Усі новини

Відео

Усі відео