ГОЛОВНА СТОРІНКА - SKY

Компанія СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА є дистриб’ютором техніки виробництва SKY Agriculture i представляє на ринку України 2 сівалки – MaxiDrill та EasyDrill.USINE_SULKY 300 x 200.jpg

 

Обидва агрегати виготовляють у Франції на заводах компанії Sulky, яка вже відома українським фермерам як виробник розкидачів мінеральних добрив. У 2012 році компанія Sulky у співпраці з французькими фермерами створила новий бренд – SKY і компанію SKY Agriculture, яку очолив Давід Гі – фермер та інженер водночас.

IMG_2450 1000 x 667.jpg

Чому Україна і чому Суффле Агро? У нас був вибір – яким шляхом піти? Є низка дилерів техніки, які працюють у Європі і на пострадянському просторі, і є французька Група Суффле, яка просуває у цьому регіоні цілий комплекс послуг: насіння, хімію, добрива. Ми стикнулися з тим, що продати сівалку без агрономічного обґрунтування, без технології – практично неможливо. І коли я дізнався, що в Україні є ще і Клуб SOILTEQ щодо просування технології покривних культур, подібний тому, який я створив у Франції – це остаточно зблизило нас.

retus 300 x 212.jpg Коли я виходжу на поле, мене насамперед цікавить, як почуваються рослини. Саме від цього залежить кінцевий результат, і взагалі, не важливо, якого кольору техніка забезпечує добрі умови рослинам. Будь-яка машина (сівалка, культиватор тощо) є лише інструментом для виконання тих чи інших операцій. Коли фермер думає, що з техніки йому потрібно придбати в першу чергу, на думку спадає – трактор. Однак, якщо замислитися, трактор не виконує жодної роботи. Причіпні і навісні агрегати також не вирощують урожай – вони лише виконують певні операції, які допомагають у процесі вирощування. А головну роботу виконує сама рослина, і саме на рослинах потрібно робити акцент.
Мабуть це і стало поштовхом до нашої концепції – не продавати машини, а дати можливість заробити більше грошей за допомогою технології покривних культур і техніки SKY. Тобто це є комплексне рішення, яке здатне одночасно вирішувати кілька завдань: покращувати якість ґрунту і збільшувати врожайність за сталих інвестицій у добрива, насіння та засоби захисту.
Вже у 2018 році в Україні будуть закладені демо-поля, на яких демонструватиметься робота сівалок, а на кінець сезону аграрії зможуть побачити реальні результати. І так буде щороку, щоб результати було видно не одноразові, а – системні.

 


 

Сівалки MaxiDrill та EasyDrill придатні для роботи на полях з будь-яким типом основного обробітку ґрунту: оранки, mini-till, strip-till, крім того – можуть працювати по посівах сидератів.

 

Завдяки багатьом конструктивним рішенням сівалки SKY переважають над наявними аналогами на ринку України.

 

Приміром, у висівній секції застосовано диск-анкерну систему, сошники  обладнані стравлювачами, а завдяки двох-точковому кріпленню відсутня вертикальна вібрація сошників. Кут диска висівного елемента становить 3,5 градуси, а точність глибини висіву контролюється кліпсами і гідроциліндром.

Завдяки додатковій парі коліс сівалки можна транспортувати повністю завантаженими.

Колеса об’єднані в пари, що зменшує тиск на ґрунт на 25%, і також дозволяє в разі потреби ці пари швидко змінювати, оскільки змонтовані вони не на одній осі.

Сівалки можуть агрегатуватися тракторами потужністю від 200 до 300 к.с., що є їх додатковою перевагою.

Більше того, небезпека травмування насіння в обох сівалках знівельована механізмом гальмування повітряного потоку саме перед випуском – насінина не вистрілюється під високим тиском, а падає під дією власної ваги

 

IMG_0561 300x200.jpg PHOTO_DERDECOUV 300x200.jpg IMG_1714  300 x 200.jpg

Новини

Усі новини

Зв’яжіться з нами:

 

phone.png

Микола Матвійчук

Керівник агрономічного відділу

+38 050 376 27 71​

mmatviychuk@soufflet.com

 

 

easy drill ua.png maxi drill ua.png