ЗАПЛАНОВАНА родючість

ЗАПЛАНОВАНА родючість 5 березня 2018 р., Агробізнес Сьогодні

Українських аграріїв сьогодні складно вже чимось здивувати. То нові податки, то три місяці поспіль без дощів, то різкі коливання національної валюти — турбот не бракує.

Разом з тим, багато хто з нас навіть не підозрює, що у глобальному вимірі саме територія Північного Причорномор’я є найперспективнішою локацією для вирощування та збуту врожаю. Річ у тім, що найбільшим світовим споживачем зернових та олійних культур виступатимуть ринки Південно-Східної Азії, і потреба у них зростатиме з кожним роком. А відстань від українських портів, хоча це й уявляється неймовірним, є найкоротшою до портів Китаю та Індії у порівнянні з іншими крупними гравцями світового ринку зерна.

Останні статті

2 лип

Дні поля «Суффле Агро Україна»: залучаючи аграріїв до інновацій

Цьогорічний сезон випробовує аграріїв по повній. Рясні дощі у поєднанні з високою температурою створюють такі умови, коли без правильного підбору сортів та якісного захисту не обійтись. Допомогти аграріям зорієнтуватися у сучасному ринку насіннєвого матеріалу та ЗЗР, проконсультувати стосовно конкретної ситуації на полі та познайомити з новинками — це було метою Днів поля «Суффле Агро Україна», які відбулися у червні 2019 року.

15 бер

Максимальне зближення: репортаж із семінарів Суффле Агро Україна

Soufflet — компанія з давніми традиціями. Заснована майже 100 років тому, сьогодні вона представлена у 20 країнах світу. В Україні ж дочірнє підприємство — «Суффле Агро» працює вже понад 11 років. Окрім дистриб’юторської діяльності, зернотрейдингу, український підрозділ має також потужності для переробки. Загалом, компанія націлена на розбудову та поглиблення співпраці з сільгоспвиробниками в усіх регіонах, вивчення їх проблем та актуальних викликів з метою надання максимально ефективного супроводу та підтримки.

Новини

18 січ

Новий КАТАЛОГ 2022!

До вашої уваги - Каталог 2022, у якому ви знайдете максимум інформації про наші продукти і рішення.

Звертаємо вашу увагу на те, що кожен розворот ...

Дізнатися більше
23 лис

Насіння ярого ячменю вже у продажу!

Ви вже вирішили, яке насіння ячменю варто купити для сезону 2022?

Пропонуємо міжнародні сорти, які визнані виробниками солоду і пивоварами та мают...

Дізнатися більше
Усі новини

Відео

Усі відео