Ми пропонуємо не просто сівалку, а - комплексне рішення

Ми пропонуємо не просто сівалку, а - комплексне рішення 23 лютого 2018 р., АГРО Еліта

«Суффле Агро Україна» одна з тих компаній, про яку краще будь-якої реклами говорить її репутація.

8 лютого у Львові компанія провела семінар. Тож, для чого зібрались та про що говорили аграрії?

Останні статті

20 кві

Прибуткова соя - без добрив та гербіцидів

В агрономічній науці існує чимало речей, які на перший погляд видаються перспективними, однак у більшості випадків не реалізуються внаслідок цілої низки причин та побоювань. Зокрема, це стосується використання покривних культур, себто сидератів.

Нам не потрібно додатково пояснювати про переваги їх використання, починаючи зі збагачення поля органічною речовиною, мобілізації поживних речовин, до збереження вологи та розпушення ґрунту. Але для того, щоб знайти поля, вкриті так званими проміжними культурами, на сьогодні в Україні потрібно трохи поїздити. І тим більше відшукати господарство, де сидерати є по-справжньому ефективним елементом, що безпосередньо впливає на врожайність. І звичайно ж, на рентабельність.

14 бер

Заробляти, не обкрадаючи землю

Технологія застосування покривних культур відома багато десятиліть, але в Україні вона й досі є прерогативою господарств, що спеціалізуються на виробництві органічної продукції. Сидерати вимагають додаткових зусиль і витрат, а ефект побачити важко. Звичайно, що більшість фермерів намагаються спростити собі життя й до всілякого ускладнення технологій ставляться з прохолодою.

З іншого боку, всі хочуть отримувати якомога кращі врожаї за мінімальних інвестицій. З року в рік земля дає великі врожаї, і з року в рік фермери вважають, що певною мірою це подарунок природи або вищих сил. Хоча всі чудово розуміють, що поступово вибирають із ґрунту гумус і поживні речовини. Й через якийсь час (у когось цей момент уже настає) земля перетвориться на пустелю, де навіть бур’ян не ростиме. Такі перспективи підштовхують агрономів і директорів господарств змінити підхід до землекористування.

Новини

14 тра

ПОВІДОМЛЕННЯ З АГРОНОМІЇ 5/2019

Актуальна агрономічна інформація щодо боротьби з хворобами в період цвітіння озимого ріпаку.

Дізнатися більше
26 кві

ПОВІДОМЛЕННЯ З АГРОНОМІЇ 4/2019

Актуальне про боротьбу зі шкідниками на посівах озимого ріпаку.

Дізнатися більше
Усі новини

Відео

Усі відео