КОНСАЛТИНГ

Консалтинг є одним з пріоритетних напрямків діяльності СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА поряд з оптовою торгівлею зерном, засобами захисту рослин і насінням.
Ми постійно працюємо над удосконаленням знань нашої команди агрономів, для того, щоб рекомендації СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА були корисними і вчасними для усіх наших клієнтів. 

 

Довідник СУФФЛЕ'інфо

Щороку компанія СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА презентує книгу рекомендацій СУФФЛЕ'інфо, що містить наші напрацювання і досвід щодо різних технологій підживлення і захисту зернових, ріпаку, соняшника, кукурудзи, сої, сорго, цукрового буряка, гороху, льону та сочевиці, а також загальні рекомендації українських та французьких спеціалістів Суффле щодо сільськогосподарського виробництва.

 

SouffliINFO 2021 - COVER.jpg

 

СУФФЛЕ’інфо

 

Для отримання повної версії СУФФЛЕ’інфо, будь-ласка, зв’яжіться з регіональним представником

 

ПОВІДОМЛЕННЯ З АГРОНОМІЇ

Кілька разів протягом періоду вегетації культур ми публікуємо для наших клієнтів ПОВІДОМЛЕННЯ З АГРОНОМІЇ, що містить дані про поточну фазу вегетації і стан посівів основних культур, а також відповідні рекомендації щодо внесення ЗЗР і добрив. 

   

  

UA FB banner agroflash CORN small.png

 

ПОВІДОМЛЕННЯ З АГРОНОМІЇ

 

Переглянути архів видань можна тут

 

 

 

 

ДОСЛІДНІ ДІЛЯНКИ

СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА проводить незалежне дослідження різних сортів сільськогосподарських культур для того, щоб обрати і запропонувати виробникам найкращі сорти кожної культури. При чому досліджуються не тільки нові сорти, а і ті, які вже включені у портфоліо компанії.
Ми тісно співпрацюємо з найвідомішими виробниками насіння і селекціонерами сортів, які щороку надають нам зразки своєї продукції для посіву. Дякуючи цій співпраці, ми маємо можливість побачити кожен сорт "у дії" і у випадку хороших результатів - порекомендувати його нашим клієнтам.

Закладення дослідних ділянок проводиться двічі на рік (весною та восени) на базі:

 

ТОВ "ІНТЕРАГРОСЕРВІС"

с. Юрківка, Ставищенський р-н, Київська обл.

mapa1.jpg

ТОВ "МАЯК"

с. Денисівка, Білогірський р-н, Хмельницька обл.

 

mapa2.jpg

Додаток FARMI

FARMI Web banner_UA.png

Події

Дізнайтеся більше про наші події
Дізнатися більше

SOILTEQ

Відкрийте для себе технологію стійкого сільського господарства SOILTEQ
Більше