ГОЛОВНА СТОРІНКА - SKY

USINE_SULKY 300 x 200.jpg Компанія СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА є дистриб’ютором техніки виробництва SKY Agriculture i представляє на ринку України 2 сівалки – MaxiDrill та EasyDrill.

Обидва агрегати виготовляють у Франції на заводах компанії Sulky, яка вже відома українським фермерам як виробник розкидачів мінеральних добрив. У 2012 році компанія Sulky у співпраці з французькими фермерами створила новий бренд – SKY і компанію SKY Agriculture, яку очолив Давід Гі – фермер та інженер водночас. 

 

David Guy, Sky Agriculture:

retus 300 x 212.jpg

Чому Україна і чому Суффле Агро? У нас був вибір – яким шляхом піти? Є низка дилерів техніки, які працюють у Європі і на пострадянському просторі, і є французька Група Суффле, яка просуває у цьому регіоні цілий комплекс послуг: насіння, хімію, добрива.   

Ми стикнулися з тим, що продати сівалку без агрономічного обґрунтування, без технології – практично неможливо. І коли я дізнався, що в Україні є ще і Клуб SOILTEQ щодо просування технології покривних культур, подібний тому, який я створив у Франції – це остаточно зблизило нас.

Коли я виходжу на поле, мене насамперед цікавить, як почуваються рослини.

  IMG_2450 1000 x 667.jpg Саме від цього залежить кінцевий результат, і взагалі, не важливо, якого кольору техніка забезпечує добрі умови рослинам. Будь-яка машина (сівалка, культиватор тощо) є лише інструментом для виконання тих чи інших операцій. Коли фермер думає, що з техніки йому потрібно придбати в першу чергу, на думку спадає – трактор. Однак, якщо замислитися, трактор не виконує жодної роботи. Причіпні і навісні агрегати також не вирощують урожай – вони лише виконують певні операції, які допомагають у процесі вирощування. А головну роботу виконує сама рослина, і саме на рослинах потрібно робити акцент.

Мабуть це і стало поштовхом до нашої концепції – не продавати машини, а дати можливість заробити більше грошей за допомогою технології покривних культур і техніки SKY. Тобто це є комплексне рішення, яке здатне одночасно вирішувати кілька завдань: покращувати якість ґрунту і збільшувати врожайність за сталих інвестицій у добрива, насіння та засоби захисту.
Вже у 2018 році в Україні будуть закладені демо-поля, на яких демонструватиметься робота сівалок, а на кінець сезону аграрії зможуть побачити реальні результати. І так буде щороку, щоб результати було видно не одноразові, а – системні.

 


 

Сівалки MaxiDrill та EasyDrill придатні для роботи на полях з будь-яким типом основного обробітку ґрунту: оранки, mini-till, strip-till, крім того – можуть працювати по посівах сидератів.

 

Завдяки багатьом конструктивним рішенням сівалки SKY переважають над наявними аналогами на ринку України.

 

Приміром, у висівній секції застосовано диск-анкерну систему, сошники  обладнані стравлювачами, а завдяки двох-точковому кріпленню відсутня вертикальна вібрація сошників. Кут диска висівного елемента становить 3,5 градуси, а точність глибини висіву контролюється кліпсами і гідроциліндром.

Завдяки додатковій парі коліс сівалки можна транспортувати повністю завантаженими.

Колеса об’єднані в пари, що зменшує тиск на ґрунт на 25%, і також дозволяє в разі потреби ці пари швидко змінювати, оскільки змонтовані вони не на одній осі.

Сівалки можуть агрегатуватися тракторами потужністю від 200 до 300 к.с., що є їх додатковою перевагою.

Більше того, небезпека травмування насіння в обох сівалках знівельована механізмом гальмування повітряного потоку саме перед випуском – насінина не вистрілюється під високим тиском, а падає під дією власної ваги

 

IMG_0561 300x200.jpg PHOTO_DERDECOUV 300x200.jpg IMG_1714  300 x 200.jpg

DSC_7867_00267 300x200.jpg У 2015 році компанія СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА започаткувала клуб SOILTEQ, діяльність якого спрямована на відновлення родючості ґрунту. Цей клуб є аналітичним зібранням фермерів, які цікавляться технологіями стійкого сільського господарства і прагнуть знайти шляхи для оптимізації витрат на виробництво.

Під час зустрічей клубу ми вивчаємо методи боротьби з водною та вітровою ерозією, компакцією, асфікцією (кисневим голодуванням) ґрунту, розчиненням органічної речовини і зменшенням її кількості у ґрунті тощо.

 

 

 


Керуючись досвідом європейських фермерів у боротьбі з цими факторами, ми розпочали виробництво сумішей покривних культур, які виконують функцію покращення родючості ґрунту шляхом накопичення поживних елементів, симбіотичної фіксації азоту та стимуляції біологічної активності ґрунту. Крім того, вони допомагають контролювати поширення бур’янів і шкідників завдяки фіто-санітарному ефекту – збою в циклі розвитку шкідників і зменшенню кількості бур’янів за рахунок покриву ґрунту.

 


IMG_20140912_152829_1 300 x 200.jpg

Після 2-х років діяльності клубу SOILTEQ ми знайшли сівалку, яка спроектована спеціально для посіву насіння у рослинний покрив – вегетуючий, або знищений механічним чи хімічним способом.

Тому тепер ми пропонуємо комплексне рішення – апробовану технологію SOILTEQ і сівалку до неї. Таким рішенням є сівалка EasyDrill.

 

 

 

 

Зв’яжіться з нами:

 

phone.png

Дмитро БЄЛИЙ

Менеджер з продажів

+38 050 382 06 11​

dbelyi@soufflet.com

 

 

easy drill ua.png maxi drill ua.png UA METHYS 320x200.png Faca roller ua.jpg