КОНСАЛТИНГ

Консалтинг є одним з пріоритетних напрямків діяльності СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА поряд з оптовою торгівлею зерном, засобами захисту рослин і насінням.
Ми постійно працюємо над удосконаленням знань нашої команди агрономів, для того, щоб рекомендації СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА були корисними і вчасними для усіх наших клієнтів. 

 

Довідник СУФФЛЕ'інфо

Щороку компанія СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА презентує книгу рекомендацій СУФФЛЕ'інфо, що містить наші напрацювання і досвід щодо різних технологій підживлення і захисту зернових, ріпаку, соняшника, кукурудзи, сої, сорго, цукрового буряка, гороху, льону та сочевиці, а також загальні рекомендації українських та французьких спеціалістів Суффле щодо сільськогосподарського виробництва.

 

Souffl'INFO.jpg

 

СУФФЛЕ’інфо

 

Для отримання повної версії СУФФЛЕ’інфо, будь-ласка, зв’яжіться з регіональним представником

 

ПОВІДОМЛЕННЯ З АГРОНОМІЇ

Кілька разів протягом періоду вегетації культур ми публікуємо для наших клієнтів ПОВІДОМЛЕННЯ З АГРОНОМІЇ, що містить дані про поточну фазу вегетації і стан посівів основних культур, а також відповідні рекомендації щодо внесення ЗЗР і добрив. 

   

  

cover1.jpg

 

ПОВІДОМЛЕННЯ З АГРОНОМІЇ

 

Переглянути архів видань можна тут

 

 

 

 

ДОСЛІДНІ ДІЛЯНКИ

СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА проводить незалежне дослідження різних сортів сільськогосподарських культур для того, щоб обрати і запропонувати виробникам найкращі сорти кожної культури. При чому досліджуються не тільки нові сорти, а і ті, які вже включені у портфоліо компанії.
Ми тісно співпрацюємо з найвідомішими виробниками насіння і селекціонерами сортів, які щороку надають нам зразки своєї продукції для посіву. Дякуючи цій співпраці, ми маємо можливість побачити кожен сорт "у дії" і у випадку хороших результатів - порекомендувати його нашим клієнтам.

Закладення дослідних ділянок проводиться двічі на рік (весною та восени) на базі:

 

ТОВ "ІНТЕРАГРОСЕРВІС"

с. Юрківка, Ставищенський р-н, Київська обл.

mapa1.jpg

ТОВ "МАЯК"

с. Денисівка, Білогірський р-н, Хмельницька обл.

 

mapa2.jpg

Новини

24 гру

Вітаємо з Новим Роком!

Дорогі друзі, колеги і партнери!

Вітаємо вас з прийдешніми новорічними та різдвяними святами!

Бажаємо оптимізму, натхнення, достатку та постійнос...

Дізнатися більше
Усі новини

Події

Дізнайтеся більше про наші події
Дізнатися більше

SOILTEQ

Відкрийте для себе технологію стійкого сільського господарства SOILTEQ
Більше