Field Days 2016

Field Days 2016 1 juillet 2016, 3ЕРНО

It seems that the field is blooming buckwheat from the distance. I come closer and see that it is a mix of different crops which is used between 2 main crops to protect and structure the soil. – We are going to use special mix MikaPLUS, recommended by SOUFFLET experts, which contains mustard, vetch, radish, buckwheat and sunflower, - explains director of “Mayak” farm, Mykola Luhovyi.

Latest articles

2 jul

Дні поля «Суффле Агро Україна»: залучаючи аграріїв до інновацій

Цьогорічний сезон випробовує аграріїв по повній. Рясні дощі у поєднанні з високою температурою створюють такі умови, коли без правильного підбору сортів та якісного захисту не обійтись. Допомогти аграріям зорієнтуватися у сучасному ринку насіннєвого матеріалу та ЗЗР, проконсультувати стосовно конкретної ситуації на полі та познайомити з новинками — це було метою Днів поля «Суффле Агро Україна», які відбулися у червні 2019 року.

15 mar

Максимальне зближення: репортаж із семінарів Суффле Агро Україна

Soufflet — компанія з давніми традиціями. Заснована майже 100 років тому, сьогодні вона представлена у 20 країнах світу. В Україні ж дочірнє підприємство — «Суффле Агро» працює вже понад 11 років. Окрім дистриб’юторської діяльності, зернотрейдингу, український підрозділ має також потужності для переробки. Загалом, компанія націлена на розбудову та поглиблення співпраці з сільгоспвиробниками в усіх регіонах, вивчення їх проблем та актуальних викликів з метою надання максимально ефективного супроводу та підтримки.

News

6 jui

AGRO FLASH 04-2020

Our recommendations regarding correction of phosphorus and zinc deficit on the fileds of corn.

Paramètres avancés
29 avr

AGRO FLASH 03-2020

Our recommendations regarding difinition of different spots on the leaves of winter wheat.

Paramètres avancés
All news

Video

All videos