Maxi Drill Тур: репортаж із долини Луари

Maxi Drill Тур: репортаж із долини Луари Feb. 25, 2019, kurkul.com

Як назвати нашу поїздку до Франції ми довго не сумнівались — від початку сама собою виникла назва Maxi Drill Тур. Ми провели кілька днів у Франції та спробували дізнатись, як сівалкам Sky Maxi Drill W6000 вдалось так швидко підкорити ринок цієї країни, яка їх «секретна зброя» та що можна взяти з цього досвіду українським фермерам.

Результати туру господарствами Франції виявились десь неочікуваними, десь цілком прогнозованими, але для думаючого фермера ми зібрали достатньо корисної інформації. Тому запрошуємо повторити з нами цей зимовий Maxi Drill Тур.

Читати далі

Latest articles

2 jul

Дні поля «Суффле Агро Україна»: залучаючи аграріїв до інновацій

Цьогорічний сезон випробовує аграріїв по повній. Рясні дощі у поєднанні з високою температурою створюють такі умови, коли без правильного підбору сортів та якісного захисту не обійтись. Допомогти аграріям зорієнтуватися у сучасному ринку насіннєвого матеріалу та ЗЗР, проконсультувати стосовно конкретної ситуації на полі та познайомити з новинками — це було метою Днів поля «Суффле Агро Україна», які відбулися у червні 2019 року.

15 mar

Максимальне зближення: репортаж із семінарів Суффле Агро Україна

Soufflet — компанія з давніми традиціями. Заснована майже 100 років тому, сьогодні вона представлена у 20 країнах світу. В Україні ж дочірнє підприємство — «Суффле Агро» працює вже понад 11 років. Окрім дистриб’юторської діяльності, зернотрейдингу, український підрозділ має також потужності для переробки. Загалом, компанія націлена на розбудову та поглиблення співпраці з сільгоспвиробниками в усіх регіонах, вивчення їх проблем та актуальних викликів з метою надання максимально ефективного супроводу та підтримки.

News

6 jun

AGRO FLASH 04-2020

Our recommendations regarding correction of phosphorus and zinc deficit on the fileds of corn.

More
29 apr

AGRO FLASH 03-2020

Our recommendations regarding difinition of different spots on the leaves of winter wheat.

More
All news

Video

All videos